Tervisetõendid

Autojuhi tervisetõendi tegemisel on eelnevalt vaja täita ja digiallkirjastada tervisedeklaratsioon aadressil www.digilugu.ee. Seejärel on vajalik registreerida perearsti vastuvõtule. Perearstikeskusesse tulles on vajalik kaasa võtta isikut tõendav dokument (pass või ID-kaart) ning prillid või läätsed, kui patsient neid kannab. Mootorsõidukijuhi tervisenõuded on sätestatud Vabariigi Valitsuse määrusega. Tervisetõend on tasuline. Lisainfo asub siin.

Relvaloa tervisetõendi tegemisel on samuti vajalik eelnevalt registreerida perearsti vastuvõtule. Kaasa võtta isikut tõendav dokument (pass või ID-kaart) ning prillid või läätsed, kui patsient neid kannab. Kõik esmakordselt relvaloa tervisetõendit taotlevad isikud saadame psühhiaatri vastuvõtule. Relvaloa saamiseks vajalikud tervisenõuded on sätestatud Vabariigi Valitsuse määrusega.

Autojuhi ja relvaloa tervisetõendeid väljastame ainult meie nimistutesse kuuluvatele patsientidele.

Tervisetõend noorsportlastele

Alla 3 treeningkorra (sh võistlused) nädalas treenivad noorsportlased kuuluvad jälgimisele perearsti poolt tavatervisekontrolli käigus.
Noorsportlased, kelle treeningkoormus on suurem kui 3 treeningkorda nädalas (1 kord = 60min), peavad tervisetõendi saamiseks pöörduma spordiarsti vastuvõtule.

Täpsem info “Noorsportlase tervis” koduleheküljel: Noorsportlase tervis